Zöhre Ana Kimdir? Mucizeleri Nedir? - Zöhre Ana Öldü mü?

13 Eki 2021
21
0
1
Zöhre Ana Kimdir? Mucizeleri Nedir? - Zöhre Ana Öldü mü?

Zöhre Ana Kimdir? Asıl adı Süheyla Höke olan Zöhre Ana, Yozgat'ın Köçekkömü köyünde 15 Haziran 1957 tarihinde dünyaya gelmiştir. 971 yılında ailesi ile Ankara'ya göç eden Zöhre Ana, 1973 yılında Yüksel Gülen ile evlenir. Evli ve iki çocuk sahibi olan âşık, ilkokul mezunudur. "Yaşayan pir" olarak anılan Zöhre Ana, 10 Kasım 1982 tarihinde Umman'a dalar ve bu ana kadar normal bir aile hayatı yaşarken bu tarihten sonra manevi bir inanç önderi olarak hayatına devam eder ve irşat çalışmalarına başlar.

Zöhre Ana'nın nefeslerini içeren Pir Nefesi Haktır, Hak Sözü Allah, İlmin Sözü Ali'dir isimli üç adet kaset ve CD'si ile; Mehtaptaki Erenler, Cem'den Gelen Nefesler ve Ali Pirimdir Yolu Bizimdir adlı üç kitabı vardır. Cem'den Gelen Nefesler kitabı, gazeteci İsmet Solak'ın, Zöhre Ana ile gezip onu dinleyerek söylediklerini kayda alması neticesinde hazırlanmıştır. Zöhre Ana, şiirlerini doğaçlama söylemektedir. Şiirlerinde Allah-Muhammed-Ali üçlemesine, Hz. Ali ve On İki İmam aşkına, Atatürk sevgisine ve kadın haklarına yer vermektedir. Zöhrem, Zöhre, Zöhre Ana mahlaslarını kullanmaktadır

Zöhre Ana Mucizeleri o kadar fazladır ki kendisinin bildiği ve doğru çıktığı birçok olay kayda geçmiştir. Zöhre Ana hakkında açmış olduğumuz sitemizin de forum kısmında bulunan mucizeleriyle ilgili konulara ulaşabilirsiniz.

Zöhre Ana Öldü mü? Sorusunun cevabı da web sitemizde detaylı olarak açıklanmıştır. Zöhre Ana hakkında bütün bilgilere zohreana.com web sitemizden ulaşabilir, aklınızda ki soruları forum bölümünden sorarak Zöhre Ana ve mucizeleriyle ilgili birçok bilgiye kısa zaman içerisinde ulaşabilirsiniz.