DUYURU PREMİUM ÜYELİK ALIMLARI VE REKLAM

23 Ocak 2021
75
4
8
webmasterlocasi.com
webmasterlocasi.com olarak forumda toplam 4 tip Premium Üyelik çeşiti bulunmaktadır.

silverr.png
  • goldd.png

  • platinn.png
kurumsall.png

Ödeme aracı olarak Shopier'i kullanıyoruz. Bu ödeme aracı sayesinde kredi kartınızla kolaylıkla ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Neden Shopier?
Forum altyapısına farklı bir ödeme şekli veya Shopier'i de entegre edebilirdik. Ancak uzun vadede yapılacak forum altyapısı güncellemelerinde bu eklentiler uyumsuzluk yaratabilecektir. Bu nedenle sizler içinde oldukça kolay olan Shopier ödeme yöntemini seçtik. Böylece daha uzun süreli sorunsuz bir ödeme şeklini oluşturmuş olduk.

Satın Aldıktan Sonra Profilimde Ne Gibi Değişiklikler Olacak?
Hesabınıza premium sayfasında belirtmiş olduğumuz yetkiler tanımlanır, isminiz ve rütbeniz renkli olarak görünür. Hareketli avatar ve imzalarınıza banner ekleme imkanı elde edersiniz. Ayrıca konularınızı yukarı taşıma özelliği sayesinde ana sayfada daha çok görünürsünüz.

Satın Alma Sonrası Bir İşlem Yapmama Gerek Var Mı?
Hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Satın alma işleminiz sonrasında gerekli yetkileriniz size tanımlanacaktır.

Satın Alma Esnasında Neye Dikkat Etmeliyim?
Premium üyelik satın alabilmeniz için öncelikle foruma üye olmanız gerekir ve satın alma esnasında mutlaka e-posta kısmına foruma üye olurken ki vermiş olduğunuz e-posta adresini yazmanız gerekir. Bunun yanı sıra satın alma sırasında açıklama alanına eksiksiz olarak kullanıcı adınızı doğru bir şekilde yazmanız yeterlidir.

Premium Paket Alınca Kazancım Artar Mı?
Eğer forum sitemizde bir ticaret konunuz varsa ve güzel bir konu tasarımınız mevcutsa bu konunuzu size tanımlanan süre içinde bir kez yukarı taşıyabilirsiniz. Bu sayede konunuz ana sayfada daha çok görünürken aynı zaman kategori listelerindeki konunuz en üste taşınmış olur. Ayrıca premium paket satın aldığınızda müşterileriniz tarafından daha güvenli karşılanırsınız.


Premium üyelikler ile ilgili her türlü istek öneri şikayetlerinizi bana forum üzerinden mesaj atabilirsiniz. Üyelik satın alma işlemleri için aşağıdaki linke veya web sitemizin en üstteki navigasyon alanındaki "Premium Üyelikler" linkine tıklayabilirsiniz.
 
Son düzenleme: