İnstagram Kapalı, Gizli Profilleri Görme

23 Ocak 2021
73
3
8
webmasterlocasi.com
Postegro Nedir ?
Postegro , Google Play Store ‘da hali hazırda indirilebilen , bir İnstagram gizli profil görüntüleme programıdır. gizli hesap görüntüleme ile sınırlı değil. Erişemediği hiçbir şey yok. Play Store ‘da aktif 1 milyon fazla kullanıcıya hitap eden Postegro uygulaması , yakında zaman da rahatlıkla dokuz basamak indirme sayılarına ulaşacaktır. İos için hala geliştirildiği ve yakın zamanda , App Store platformlarında sunulacağı belirtiliyor.
postegro nedir


Postegro Özellikleri
1- İnstagram gizli profillerin hesabını görebilme imkanı
2- İnstagram gizli hikayeleri görüntüleyebilme
3- İnstagram gizli hesaptaki resimleri indirebilme
4-Profilinizi kimlerin takip ettiğini
5-Hayalet takipçileriniz
6-Resim ve Video indirme imkanı

Postegro nasıl çalışır , kullanımı
İnstagram gizli profil gösterme uygulamasını Google Play Store ‘da indirebilmeniz için , önce Google hesabınız olması gerekmektedir. Google hesabını kurduktan sonra , Postegro diye aratabilirsiniz ve uygulamayı yükleyebilirsiniz.
Uygulamayı kurduktan sonra , altta ki ekran ile karşılacaksınız.

postegro nedir

Uygulamanın karşılama ekranında ilk resimde gördüğünüz üzere , gizli profilleri görüntüleyebilme , profilinize kimlerin baktığı , gizli hikayeleri görüntüleme ve mağaza var. Mağaza ne için diye sorarsanız. Bir işi , tek sen yapıyorsan , bedavaya yapma mantığı ile ilerleyen program yapımcıları , belirli bir izleme , tıklama , indirme ve görüntüleme sonrası sınır getiriyor. Bunu bazen reklam izleterek gerçekleştiriyor , bazen de direk satın alma işlemine sürüklüyor.Uygulamanın mağazası size farklı özellikleri satın alma imkanı sunuyor . Bu satın almalar için 2 seçeneğiniz var , aylık ve yıllık hizmetler. Resimde bu hizmetlerin güncel tutarlarını görüntüleyebilirsiniz. Satın alma konusunu size bırakıyoruz.
Uygulamanın güvenirliği hakkında 1 milyon’da fazla indirmeye sahip ve Google Play Store ‘da hala barınabiliyor. İnstagram gizli profil görüntüleme ne kadar etik bilmiyorum. Bu konuda ihlal nedir ? Ve İnstagram bu uygulama ile ilgili bir gelişme (dava süreci) gösterecek mi , zamana bırakıyoruz.Tabi ki uygulamayı kullanıp kullanmak size kalmış , bizim tavsiyemiz ise , kendini özele alan insanların incelenmemesi taraftarıyız.

POSTEGRO APP

WEB POSTEGRO GİRİŞİ İÇİN VPN KULLANINIZ !

WEB POSTEGRO