farmasiyle.com

8 May 2021
3
0
1
Farmasiye üye olmak istiyorum ?

Farmasi üyelik işlemleri için ilk önce yapacağımız iş farmasi kayıt formunu doldurmaktır. Daha sonra sistemimize bilgileriniz gelmiş olacaktır. Bu aşamadan sonra farmasi üye kayıt işlemleri için sizinle iletişime geçilecektir

Farmasi Üye Olmak Ücretlimi?

Farmasi Üyelik Tamamiyle Ücretsiz’dir , sitemiz’deki formu doldururak bilgi alabilirsiniz .

Farmasi nasil girişimci olurum ?

Farmasi üyelik
işlemleri için ilk önce yapacağımız iş farmasi kayıt formunu doldurmaktır. Daha sonra sistemimize bilgileriniz gelmiş olacaktır. Bu aşamadan sonra farmasi üye kayıt işlemleri için sizinle iletişime geçilecektir. Sizlerle iletişime geçildikten sonra isterseniz ürünleri satın alıp siz kullanabilirsiniz, isterseniz ürünleri alıp satmaya başlayabilirsiniz. İlk farmasi üye kayıt işleminden sonra Farmasi başlangıç paketi %75 indirimli olacağından yapacağınız kar oranı ise yüksek olacaktır.
Farmasi ürünleri çok çeşitlilik göstermektedir. Bundan dolayı mutlaka sizler ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz yerler bulacaksınızdır. Sadece sattığınız ürünlerden değil arkadaşlarınıza veya dostlarınızı da üye yaptığınız da onların sattığı ürünlerden de pay almaya başlayacaksınız.
Farmasi iş fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız mutlaka sabırlı ve girişken olmalısınız. Farmasi üye kayıt formunu doldurduktan sonra girişimciliğin ilk adımını atmış olacaksınız.