Farmasi Kayıt Şartları

13 Eki 2021
21
0
1
Farmasi Kayıt Şartları

Farmasi üyesi olarak evinize ek gelir sağlayabilir ve Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata alabilirsiniz. Farmasiye üye olmak için bazı şartlar gerekmektedir. Farmasi Kayıt Şartları ise şöyle; Farmasi üyelik şartları oldukça basittir. Dile, dine, ırka ya da mezhebe dayanmaz. Herkes Farmasi üyesi olabilir. Bunun için 18 yaşından büyük olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir.

Farmasi üyelik için ad, soyad, gün, ay, yıl şeklinde doğum tarihi, adres, telefon bilgisi, T.C kimlik bilgileri olması yeterlidir. Eğer T.C. vatandaşı değilseniz TC. kimlik numarası yerine geçebilecek nitelikte size verilen numara ile Farmasi üyesi olabilirsiniz. Üyelik için tarafınızdan herhangi bir belge veya form talebinde bulunulmaz. Çalışan ya da ev hanımı olmanız, işveren olmanız hiç önemli değildir. Farmasi'ye üye olarak ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Farmasiye nasıl üye olunur diyorsanız bunun pek çok farklı yolu var. Doğrudan şirketin resmî sitesindeki üyelik formunu doldurarak üye olabilirsiniz. Bir sponsor belirleyerek ondan sizi üye yapmasını isteyebilir ya da sponsor link üzerinden kendiniz üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.