HABER Ecopayz kullananlara kötü haber: Türkiye'den çekiliyor!

23 Ocak 2021
73
3
8
webmasterlocasi.com
Ecopayz kullananlara kötü haber: Türkiye'den çekiliyor!


Dünyanın pek çok ülkesinde kullanılan ödeme aracı Ecopayz, Türkiye'den çekileceğini kullanıcılarına gönderdiği bir mail ile duyurdu.
Ecopayz'den kullanıcılarına giden mail şöyle:

"Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği'nden ayrılmasının ("Brexit") 31 Aralık 2020'de tamamlanması ve finansal hizmetlere özel tedbirler getiren ve ecoPayz'in ülkenizdeki elektronik ödeme işlemleri ve hizmetlerinin ("ecoPayz") faaliyetlerini de ilgilendiren bazı Brexit sonrası yürürlüğe giren kural ve düzenlemelerin uygulanması nedeniyle, maalesef ecoPayz'in Türkiye'deki faaliyetlerini derhal durduruyoruz ve sizi bu konuda bilgilendirmek isteriz.
01 Ocak 2021 tarihinden itibaren, ecoPayz müşterilerinin ve üyelerinin artık ecoPayz hesaplarına para yatıramadığını belirtmek isteriz.
Ayrıca, 18 Ocak 2021 tarihinden itibaren, ülkenizdeki mevcut PSI-Pay ve/veya ecoPayz müşterilerinin ve üyelerinin artık ecoPayz hesaplarından para yatıramayacaklarını ve ecoPayz hesaplarına para alamayacaklarını lütfen unutmayın.
Ayrıca, ecoPayz'in ülkenizdeki müşterilerinin ve üyelerinin 31 Ocak 2021 tarihine kadar ecoPayz hesaplarından paralarını çekebileceklerini belirtmek isteriz. Bu tarihten sonra tüm hesaplar kapatılacaktır.

Bu konuda daha fazla bilgi almak isterseniz, size yardımcı olabilmemiz için lütfen ecoPayz Müşteri Hizmetleri Ekibi ile iletişime geçin.

Saygılarımızla,
ecoPayz Ekibi"